چه کار هایی انجام میدهیم

ضبط

استودیو دوازده

ضبط های مختلف نیاز با دانش و تجهیزات مختلف دارند.برای مثال ضبط آواز ، ویولن ،کمانچه و گیتار یا سه تار با هم متفاوت هستند. برای ضبط تمام ساز ها بجز درامز آکوستیک روی ما حساب کنید. همچنین برای تمام ضبط های نریشن ،صداگذاری ،دوبله و IVR (سامانه گویای تلفنی) فقط کافیست که به استودیو دوازده زنگ بزنید

  • ضبط وکال
  • ضبط انواع ساز ها
  • ضبط نریشن یا گویندگی
  • دوبله و صدا گذاری

میکس و مسترینگ

در استودیو 12

یکی از مهمترین و همچنین آخرین عملیاتی که در استودیو بر روی فایل صوتی شما انجام میشود مرحله ی میکس و پس از آن مسترینگ میباشد. به زبان ساده میکس ینی مخلوط کردن اصوات مختلف و جایگذاری آنها و مسترینگ هم جلا دهی نهایی است.

پس این عملیات بسیار مهم و حیاتیست و و میتواند چهره ی موسیقی شما را دگرگون کند. استودیو دوازده با بیش از پانزده سال سابقه در خدمت شماست برای یک میکس و مستر حرفه ای

تولید

Production

یکی از بحث های داغ صنعت موسیقی تولید یا همان production است.

پروداکشن یعنی تولید از ایده تا اجرا یا به عبارتی تولید از صفر تا صد. تیم اجرایی استودیو دوازده از ساخت آهنگ ،اجرا ،ترانه ،ضبط ،میکس و مسترینگ کار شما را انجام می دهد.

نکته مهم اینجاست که در این صورت هزینه های تولید برای شما کاهشی چشمگیر خواهد داشت.

پالایش صدا

بارسازی صدا ها

پالایش صدا یعنی چه؟

فکر کنید که صدای مادر بزرگتان را با دستگاهی قدیمی ضبط کرده اید و الان سالهاست که مادربزرگ را از دست داده اید! یا درون طبیعت سازی زده اید و با موبایل ضبط کرده اید و الآن میخواهید آن را منتشر کنید! یا صدایی را ضبط کرده اید ولی صدای آن واضح نیست!

استودیو دوازده با تجهیزات حرفه ای این کار را برای شما انجام می دهد

حذف صدای خواننده از آهنگ

Karaoke

شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید آهنگ مورد علاقه ی خود را با کیفیت بخوانید و به کسی هدیه بدهید! ولی با صدای خواننده که روی آهنگ هست مشکل دارید.

برای این کار دوراه وجود دارد.

1-سفارش ساخت مجدد آهنگ به استودیو که بسیار پر هزینه است
2-بهترین راه این است که آهنگ خود را از طریق واترآپ برای استودیو12 بفرستید تا ما صدای خواننده را برای شما حذف کنیم
رزرو